Championship
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis tincidunt, dui nec consequat vulputate.
Join The Club
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

    Follow Us
    TELEFON: 509-253-477 lub 515-618-563
    OBSERWUJ NAS:
    • English
    • Українська
    Top

    Slide FOOTBALL SUCCESS ACADEMY Akademia piłkarska stworzona z myślą o dziewczynkach Slide Slide Slide

    UEFA PLAYMAKERS

    UEFA Playmakers – to jedyny w swoim rodzaju BEZPŁATNY program dla dziewczynek w wieku 5-8 lat, który wprowadzi je w tajniki piłki nożnej poprzez ruch i wspaniałą zabawę z bohaterami bajek Disney’a!

    KLASA SPORTOWA MG13

    Dzięki współpracy Football Success Academy ze szkołą Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Krakowie zawodniczki mogą połączyć naukę ze sportem.

     

    PRZEKAŻ 1%

    Gorąco zachęcamy rodziców, sympatyków i przyjaciół naszej Akademii do wsparcia działań FSA poprzez przekazania 1% podatku.

     

    Zacznij od Sukcesu i stań się częścią wyjątkowej drużyny!

    Nasze sukcesy

    a
    MISTRZ POLSKI U-13

    sezon 2021/2022

    a
    MISTRZ MAŁOPOLSKI U-13 w futsalu

    sezon 2019/2020, 2020/2021
    oraz 2021/2022

    a
    MISTRZ MAŁOPOLSKI MŁODZICZEK

    sezon 2020/2021

    a
    DRUŻYNA ROKU MAŁOPOLSKI 2018

    Plebiscyt Gazety Wyborczej
    oraz Dziennika Polskiego

    Kadra trenerska

    ``Trener jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć — po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.`` Tom Landry.
    Joanna Kubisiak
    TRAMPKARKI
    Piotr Jańczyk
    SENIORKI
    Maria Kierzkowska
    MŁODZICZKI/ORLICZKI/SKRZATY
    Mateusz Sroka
    JUNIORKI
    Lena Mucha
    ŻAKI
    Beata Burliga
    MOTORYKA

    ŚLEDŹ NASZE SOCIAL MEDIA

    FACEBOOK
    INSTAGRAM
    YOUTUBE
    TIK TOK

    HARMONOGRAM TRENINGÓW

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    JUNIORKI
    Mateusz Sroka
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    JUNIORKI
    Mateusz Sroka
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    JUNIORKI
    Mateusz Sroka
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Poniedziałek

    Wtorek

    Czwartek

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    MŁODZICZKI
    Maria Kierzkowska
    17:15
    18:45
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    MŁODZICZKI
    Maria Kierzkowska
    17:30
    19:00
    Orlik SP 129 os. Na Wzgórzach 13A
    MŁODZICZKI
    Maria Kierzkowska
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Wtorek

    Czwartek

    Piątek

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    ORLICZKI
    Maria Kierzkowska
    17:15
    18:45
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    ORLICZKI
    Maria Kierzkowska
    17:30
    19:00
    Orlik SP 129 os. Na Wzgórzach 13A
    ORLICZKI
    Maria Kierzkowska
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Wtorek

    Czwartek

    Piątek

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    SENIORKI
    Piotr Jańczyk
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    SENIORKI
    Piotr Jańczyk
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Poniedziałek

    Czwartek

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    SKRZATY (nabór)
    Maria Kierzkowska
    16:45
    18:00
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    SKRZATY (nabór)
    Maria Kierzkowska
    18:00
    19:15
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Poniedziałek

    Środa

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    TRAMPKARKI
    Joanna Kubisiak
    17:30
    19:00
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    TRAMPKARKI
    Joanna Kubisiak
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    TRAMPKARKI
    Joanna Kubisiak
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Wtorek

    Czwartek

    Piątek

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    ŻAKI
    Lena Mucha
    16:30
    18:00
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    ŻAKI
    Lena Mucha
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Poniedziałek

    Środa

    No events available!

    PARTNERZY