Sztab szkoleniowy

Joanna Kubisiak
Joanna
Kubisiak
Prezes Akademii. Trenerka z uprawnieniami UEFA A. Współpracuje z kobiecymi Reprezentacjami Polski U-15 oraz U-17. Ogromne doświadczenie zdobyte nie tylko na boisku, ale przede wszystkim jako Trener, plasuje ją w czołówce szkoleniowców kobiet w Polsce. Fachowa wiedza oraz podejście do swoich podopiecznych sprawia, że młode zawodniczki stają się nie tylko lepszymi piłkarkami, ale również kształtują swój charakter.

Uprawnienia: UEFA A
Staż pracy: od 2007 roku
Doświadczenie:
2007 - 2012 - Trener w SPMTS Hutnik Kraków
2012 - 2018 - Trener w AS Progres Kraków
2016 - 2017 Trener Małopolskiej Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
2016 – obecnie - Trener Akademii Młodych Orłów PZPN
2017 - 2018 - Trener Asystent Reprezentacji Polski Kobiet U 17
2019 – obecnie - Trener Asystent Reprezentacji Polski Kobiet U 15
2019 – obecnie - Trener w Football Success Academy Kraków
Maciej Wejner
Maciej
Wejner
Trener z uprawnieniami UEFA A. Posiada ogromne doświadczenie, zarówno jako zawodnik jak i trener. Piłkę kobiecą poznał i pokochał dzięki piłkarkom Football Success Academy, które każdego dnia pokazują mu nie tylko piękno tego sportu, ale również i paletę barw zmiennego, kobiecego charakteru, co sprawia, że ta współpraca przynosi świetne, szkoleniowe efekty. Zawsze uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do każdej sytuacji. Kiedy trzeba potrafi być bardzo stanowczy, jednak jest to jego wielki atut, gdyż w gronie samych kobiet pozwala to na zachowanie odpowiedniej równowagi.

Uprawnienia: UEFA A
Staż pracy: od 2008 roku
Doświadczenie:
2008 - 2012 - Trener rocznika 2001 w PKS Inter Campus Jadwiga Kraków
2012 - 2015 - Trener drużyny Juniorów Starszych , Juniorów Młodszych i Trampkarzy w WKS Wawel Kraków
2015 - 2017 - Trener drużyny Juniorów Starszych i Juniorów Młodszych w DTS Tramwaj Kraków
2017 - 2018 - Trener drużyny Juniorów Młodszych w Hutnik Kraków
2018 - obecnie - Trener drużyny Seniorek w Football Success Academy Kraków
Piotr Jańczyk
Piotr
Jańczyk
Trener z uprawnieniami UEFA B. Obecnie zawodnik KS Grębałowianka. Swoją przygodę z piłką kobiecą rozpoczął wraz z początkiem pracy w Football Success Academy, w pełni angażując się w ten projekt. Jego poważny wyraz twarzy może mylić, jednak na co dzień ma bardzo pogodne usposobienie, co powoduje, że zawodniczki z wielką przyjemnością pojawiają się na treningach.

Uprawnienia: UEFA B
Staż pracy: od 2009 roku
Doświadczenie:
2009 - 2013 - Trener w KS Energia Kozienice II
2013 - 2015 - Trener drużyny Młodzików w KS Grębałowianka Kraków
2015 - 2018 - Trener drużyny Juniorów Młodszych oraz Juniorów Starszych w KS Grębałowianka Kraków
2018 - obecnie - Trener drużyny Juniorek Młodszych w Football Success Academy Kraków
Maria Kierzkowska
Maria
Kierzkowska
Trenerka z uprawnieniami UEFA C. Zawodniczka drużyny Seniorek, która od kilku lat jest jednym z filarów naszej działalności. Doświadczenie zebrane na boisku pozwala jej na wiarygodne przekazanie swojej wiedzy młodszym adeptkom futbolu, realizując się jako trener najmłodszych grup szkoleniowych w Akademii.

Uprawnienia: UEFA C
Staż pracy: od 2017 roku
Doświadczenie:
2017 – 2018 - Trener w AS Progres Kraków
2019 – obecnie - Trener w Football Success Academy Kraków
Beata Burliga
Beata
Burliga
Trenerka przygotowania motorycznego. Posiada uprawnienia UEFA B. Jest specjalistką w dziedzinie treningu motorycznego, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje. To dzięki jej ogromnej wiedzy i doświadczeniu nasze zawodniczki poznają sekrety m.in. siły, szybkości i gibkości. Ma świetne podejście do swoich podopiecznych, co sprawia, że zawodniczki z wielką chęcią chłoną przekazywaną przez nią wiedzę.

Uprawnienia: UEFA B
Staż pracy: od 2003 roku
Doświadczenie:
2004 - 2011 - Trener w Hutnik Kraków
2014 - 2016 - Trener przygotowania motorycznego w AP 21
2012 - 2017 - Trener przygotowania motorycznego w AS Progres
2018 – obecnie - Trener przygotowania motorycznego w Football Success Academy Kraków
Dodatkowo stała współpraca jako trener przygotowania motorycznego z klubami seniorskimi:
WLKS Krakus Swoszowice, KS Proszowianka, Orkan Szczyrzyc, Poroniec Poronin.
Mateusz Sroka
Mateusz
Sroka
Z piłką nożną przyjaźni się od 6 roku życia. Na początku była dla niego tylko sposobem na pokonanie nudy. Dziś nie wyobraża sobie bez niej życia. I choć na boisku mógł spełniać się na każdej pozycji, najbardziej upodobał sobie pozycję bramkarza, która pozwala mu w pełni realizować swoje piłkarskie cele i marzenia. Jako zawodnik AS Progres grał na najwyższym szczeblu piłkarstwa młodzieżowego, uczestnicząc w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Obecnie sprawdza swoje umiejętności w piłce seniorskiej, będąc bramkarzem IV-ligowego KS Olkusz (wypożyczenie z Hutnika Kraków)
Justyna Dudek
Justyna
Dudek
Wiceprezes Football Success Academy. Kierownik drużyny Seniorek. Absolwentka AWF w Krakowie. Wszelkie sprawy organizacyjne Akademii nie mają przed nią żadnych tajemnic, co pozwala idealnie uzupełniać się wraz z fachową wiedzą szkoleniową sztabu trenerskiego, czyniąc FSA tak wyjątkowym projektem, który ciągle się rozwija i nie zamierza zwalniać tempa. Świetna organizatorka i kreatorka działań. Wieloletnie doświadczenie w sporcie i rekreacji pozwala jej w pełni angażować się w codziennie życie Akademii. Słowo "niemożliwe" w jej słowniku nie istnieje, dlatego też w jej przypadku stwierdzenie, że "rzeczy niemożliwe załatwia od ręki - na cuda każe chwileczkę poczekać" nabierają prawdziwego sensu.
Angelika Adamiec
Angelika
Adamiec
Ratownik medyczny w naszej Akademii. Człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem w swojej branży. Z nią na ławce rezerwowych nasze zawodniczki podczas każdego spotkania czują się o wiele bezpieczniej. Nie ma dla niej sytuacji kryzysowych. Z pełnym spokojem podchodzi do każdej boiskowej interwencji, zachowując tzw. "zimną krew". Zdrowie naszych zawodniczek jest dla nas największym priorytetem, a dzięki niej możemy być o ich zdrowie w zupełności spokojni.
Iwona Sroka
Iwona
Sroka
Kierownik drużyny Juniorek. Piłką nożną żyje na co dzień, bowiem w jej domu jest to temat nr 1. Jako mama piłkarza i piłkarki doskonale zna realia piłkarskiego rzemiosła, będąc ogromnym wsparciem nie tylko dla swoich najbliższych, ale również i całej Akademii. Świetna organizatorka, która z wielkim zaangażowaniem pomaga w codziennym funkcjonowaniu Football Success Academy. Piłkę nożną pokochała z wzajemnością, co sprawia, że niedzielne, rodzinne wypady za miasto to najczęściej wycieczki na mecze ligowe naszych piłkarek.
Maciej Papież
Maciej
Papież
Fizjoterapeuta naszej Akademii. Świetny specjalista w swojej dziedzinie. Kontuzje nie mają z nim żadnych szans. Nawet z najtrudniejszych sytuacji potrafi wyjść zwycięsko, powalając naszym zawodniczkom na jak najszybszy powrót na boisko. Jest oazą spokoju, co przekłada się na jego fachową pomoc. Piłka nożna nie jest mu obca, ponieważ w przeszłości rywalizował na ligowych boiskach. Jego ogromna wiedza i doświadczenie plasują go w gronie największych specjalistów w dziedzinie fizjoterapii i rehabilitacji sportowej.
Robert Duszyk
Robert
Duszyk
Fotograf naszej Akademii. Człowiek, bez którego pomocy nie moglibyśmy zapisywać historii Football Success Academy na fantastycznych fotografiach czy stronie internetowej. Jego wprawne oko potrafi wyłapać każda meczową emocję. To dzięki jego poświęceniu pokazujemy Wam piękno naszych sportowych zmagań. Grymas bólu, łzy szczęścia czy wybuch radości podczas meczu nie mają przed nim żadnych tajemnic. Dodatkowo potrafi krytycznym okiem dokonać pomeczowej analizy. Kiedy trzeba pochwali, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem spojrzy na to chłodnym okiem, dzięki czemu mobilizujemy się do jeszcze cięższej pracy. Taki fotograf to SKARB!

Partnerzy

Kontakt

Football Success Academy - Akademia piłki nożnej dziewcząt w Krakowie

Klub Sportowy
Football Success Academy

30-798 Kraków
ul.Złocieniowa 38B/3

NIP: 679 317 13 88
REGON: 380627285
Nr konta: 68 1750 0012 0000 0000 3995 8902
Kontakt:
kom.: 509 253 477
kom.: 515 618 563
biuro@fsacademy.pl

Obiekty treningowe:

COM COM ZONE
Kraków Nowa Huta
ul.Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Wykonanie i hosting Robert Duszyk