Championship
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis tincidunt, dui nec consequat vulputate.
Join The Club
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

    Follow Us
    TELEFON: 509-253-477 lub 515-618-563
    OBSERWUJ NAS:
    • Polski
    • English
    Top

    Slide FOOTBALL SUCCESS ACADEMY Akademia piłkarska stworzona z myślą o dziewczynkach Slide Slide Slide
    ПІДГОТОВКА

    НАВЧАННЯ

    МОТИВАЦІЯ

    РЕАЛІЗАЦІЯ

    UEFA PLAYMAKERS

    UEFA Playmakers – це унікальна БЕЗКОШТОВНА програма для дівчаток 5-8 років, яка познайомить їх із секретами футболу через рух та веселу розвагу з героями казок Disney!

    СПОРТИВНИЙ КЛАС MG13

    Завдяки співпраці Football Success Academy зі школою Marcin Gortat Sports Championship у Кракові, гравці можуть поєднувати навчання зі спортом.

    ТРАНСФЕР 1%

    Ми настійно заохочуємо батьків, прихильників і друзів нашої Академії підтримати діяльність FSA, пожертвувавши 1% свого податку.

    Почни з успіху та стань частиною унікальної команди!

    Наші успіхи

    a
    ЧЕМПІОН ПОЛЬЩІ U-13

    сезон 2021/2022

    a
    ЧЕМПІОН MAŁOPOLSKA U-13 з футзалу

    сезон 2019/2020, 2020/2021
    oraz 2021/2022

    a
    МАЛОПОЛЬСЬКА ЧЕМПІОН МОЛОДШИЙ

    сезон 2020/2021

    a
    КОМАНДА РОКУ 2018

    Опитування Gazeta Wyborcza
    та Dziennik Polski

    Тренерський склад

    «Тренер – це той, хто говорить тобі те, що ти не хочеш чути, хто бачить те, чого ти не хочеш бачити, щоб ти був тим, ким завжди хотів бути». Том Лендрі.
    Joanna Kubisiak
    TRAMPKARKI
    Piotr Jańczyk
    SENIORKI
    Maria Kierzkowska
    MŁODZICZKI/ORLICZKI/SKRZATY
    Mateusz Sroka
    JUNIORKI
    Lena Mucha
    ŻAKI
    Beata Burliga
    MOTORYKA

    СЛЕДУЙТЕ ЗА НАШИМИ СОЦІАЛЬНИМИ МЕДІАМИ

    ГРАФІК НАВЧАНЬ

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    JUNIORKI
    Mateusz Sroka
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    JUNIORKI
    Mateusz Sroka
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    JUNIORKI
    Mateusz Sroka
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Poniedziałek

    Wtorek

    Czwartek

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    MŁODZICZKI
    Maria Kierzkowska
    17:15
    18:45
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    MŁODZICZKI
    Maria Kierzkowska
    17:30
    19:00
    Orlik SP 129 os. Na Wzgórzach 13A
    MŁODZICZKI
    Maria Kierzkowska
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Wtorek

    Czwartek

    Piątek

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    ORLICZKI
    Maria Kierzkowska
    17:15
    18:45
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    ORLICZKI
    Maria Kierzkowska
    17:30
    19:00
    Orlik SP 129 os. Na Wzgórzach 13A
    ORLICZKI
    Maria Kierzkowska
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Wtorek

    Czwartek

    Piątek

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    SENIORKI
    Piotr Jańczyk
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    SENIORKI
    Piotr Jańczyk
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Poniedziałek

    Czwartek

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    SKRZATY (nabór)
    Maria Kierzkowska
    16:45
    18:00
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    SKRZATY (nabór)
    Maria Kierzkowska
    18:00
    19:15
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Poniedziałek

    Środa

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    TRAMPKARKI
    Joanna Kubisiak
    17:30
    19:00
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    TRAMPKARKI
    Joanna Kubisiak
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    TRAMPKARKI
    Joanna Kubisiak
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Wtorek

    Czwartek

    Piątek

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    ŻAKI
    Lena Mucha
    16:30
    18:00
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
    ŻAKI
    Lena Mucha
    18:00
    19:30
    Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

    Poniedziałek

    Środa

    No events available!

    ПАРТНЕРИ

    No Comments

    Sorry, the comment form is closed at this time.