Championship
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis tincidunt, dui nec consequat vulputate.
Join The Club
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

  Follow Us
  TELEFON: 509-253-477 lub 515-618-563
  OBSERWUJ NAS:
  • English
  • Українська
  Top
   

  Najczęściej zadawane pytania

  1. OD JAKIEGO WIEKU MOŻNA ZAPISAĆ SIĘ NA TRENINGI?

  Zapraszamy na treningi dziewczynki już od 5 roku życia. W przypadku młodszych dzieci wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji dziecka. Decyzję o przyjęciu do Akademii młodszej dziewczynki podejmujemy po konsultacji Trenera z Rodzicami.

  2. KIEDY MOŻNA ZAPISAĆ SIĘ DO AKADEMII?

  Największe nabory odbywają się w okresie sierpień-wrzesień, lecz do większości drużyn nabór prowadzony jest całorocznie. Z uwagi na posiadanie drużyn w każdej kategorii wiekowej można dołączyć w każdym momencie, a drużyna zostanie dobrana na podstawie umiejętności i wieku.

  3. JAK MOŻNA ZAPISAC SIĘ DO AKADEMII?

  Prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zgłoszenia przez naszą stronę internetową lub e-mail. Następnie skontaktujemy się z Państwem w celu zaproszenia na bezpłatne treningi próbne, po których nastąpi wspólna decyzja o dalszym kontynuowaniu przygody z piłką. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie deklaracji członkowskiej oraz wykonaniu niezbędnych badań lekarskich.

  4. CZY MOŻNA SOBIE WYBRAĆ GRUPĘ TRENINGOWĄ?

  Grupa treningowa dobierana jest po decyzji kadry szkoleniowej na podstawie wieku i umiejętności zawodniczki. 

  5. CZY KONIECZNE JEST POSIADANIE BADAŃ LEKARSKICH?

  Tak, każda zawodniczka musi posiadać niezbędne badania i zgodę lekarza do podjęcia treningów piłki nożnej. Każdy z rodziców podpisuje oświadczenie, na podstawie którego rodzic przejmuje odpowiedzialność w przypadku problemów zdrowotnych dziecka do momentu wykonania badań. 

  6. W JAKIM OKRESIE ODBYWAJĄ SIĘ TRENINGI?

  Zajęcia treningowe odbywają się całorocznie, za wyjątkiem miesiąca lipca, kiedy to następuje przerwa w treningach dla młodszych zawodniczek, można jednak uczestniczyć w corocznym stacjonarnym, tygodniowym campie piłkarskim organizowanym przez Akademię w lipcu.

  7. CZY MOŻNA UCZESTNICZYĆ TYLKO W JEDNYM TRENINGU TYGODNIOWO?

  Jest taka możliwość, ale tylko w najmłodszej grupie treningowej (grupa naborowa), kiedy dopuszczalna jest mniejsza liczba treningów. W starszych grupach preferujemy uczestnictwo w kompleksowym cyklu szkoleniowym, aby zawodniczka miała umożliwiony pełny rozwój szkoleniowy.

  8. W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZREZYGNOWAĆ Z CZŁONKOSTWA W AKADEMII?

  Aby dokonać reygnacji z członkostwa w Akademii należy poinformować Trenera prowadzącego daną grupę o rezygnacji, a także przesłać pisemnie lub mailowo informacje o rezygnacji na adres Akademii. Rezygnacja z członkostwa następuje z końcem danego miesiąca, w którym o rezygnacji poinformowano.

  9. GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ TRENINGI?

  Treningi odbywają się na obiektach Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6 oraz w okresie letnim również na Orliku przy SP 129 os. Na Wzgórzach 13A.

  10. ILE WYNOSI SKŁADKA CZŁONKOWSKA?

  Składka członkowska uzależniona jest od grupy treningowej i ustalana przez Zarząd na dany sezon odpowiednią uchwałą. Składka członkowska opłacana jest całorocznie tj. w każdym miesiącu w roku. Składka lipcowa przeznaczona jest na uzupełnienie sprzętu sportowego oraz niezbędne ubezpieczenie i opłaty zgłoszeniowe.

  11. W JAKI SPOSÓB MOŻNA OPŁACIĆ SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ?

  Składkę członkowską należy wpłacać z góry do 10 dnia każdego miesiąca w roku na konto Akademii. 

  Numer konta bankowego: 

  BNP PARIBAS: 68 1750 0012 0000 0000 3995 8902

  W tytule przelewu należy podać: Imię i nazwisko zawodniczki oraz miesiąc, za który uiszczana jest składka członkowska 

  „Składka członkowska + Imię i nazwisko zawodniczki + miesiąc za jaki składka jest uiszczana”

  Przykład: “Składka członkowska – Kasia Kowalska – styczeń 2022”

  12. CZY W PRZYPADKU UCZESTNICTWA W GRUPIE NABOROWEJ W JEDNYM TRENINGU TYGODNIOWO ISTENIEJ MOŻLIWOŚC OBNIŻENIA SKŁADKI CŻŁONKOWSKIEJ?

  Tak, w przypadku grupy naborowej i jednego treningu w tygodniu składka członkowska zostaje obniżona.

  13. CZY W PRZYPADKU RODZEŃSTW OBOWIĄZUJĄ JAKIEŚ ZNIŻKI?

  Tak, w przypadku rodzeństw można liczyć na zniżki w opłacie za stacjonarny camp piłkarski czy obóz sportowy. Składki członkowskie pozostają bez zmian.

  14. CZY PRZY DŁUŻSZEJ NIEOBECNOŚCI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZWOLNIENIA/OBNIŻENIA SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ?

  Tak istnieje taka możliwość. Sytuacje te rozpatrywane są jednak indywidualnie i zależą od długości i powodu nieobecności.

  15. GDZIE MOZNA ZAKUPIĆ SPRZĘT TRENINGOWY?

  Sprzęt treningowy można zakupić poprzez formularz na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio u Trenerów.

  16. CO JEŚLI DZIECKO DOPIERO ZACZYNA PRZYGODĘ Z PIŁKĄ I MOŻE MIEĆ PROBLEMY Z ODNALEZIENIEM SIĘ W DRUŻYNIE?

  To nie jest dla nas żaden problem. Zajęcia treningowe dostosowane są do umiejętności i wieku poszczególnych zawodniczek. Nasi Trenerzy dostosowują zajęcia do poziomu dziewczynek i ich indywidualnych predyspozycji. 

  17. CZY RODZIC JEST ZOBOWIĄZANY DO ZAKUPU SPRZĘTU TRENINGOWEGO SUGEROWANE PRZEZ AKADEMIE.

  Nie ma takiego obowiązku. Ważny jest fakt, aby kolor koszulki podany przez Trenerów na dane zajęcia odpowiadał kolorowi grupy. Sugerujemy jednak stopniowe ujednolicane ubioru treningowego, gdyż wpływa on na wizerunek całej drużyny podczas wspólnych wyjazdów na mecze czy udział w turniejach.

  18. JAKIE OBUWIE POWINNA POSIADAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIACH?

  Obuwie uzależnione jest od miejsca odbywania się zajęć treningowych. W przypadku zajęć na hali sportowej obowiązuje obuwie halowe z płaską podeszwą kauczukową. W przypadku zajęć na boisku sztucznym obowiązuje obuwie typu turf. Na boiskach ze sztuczną nawierzchnią obowiązuje całkowity zakaz gry w korkach. Prosimy jednak nie kupować obuwia piłkarskiego od razu. W początkowym etapie przygody z piłką wystarczy obuwie sportowe, które dziecko posiada na zajęciach wf. 

  19. CZY AKADEMIA ORGANZIUJE OBOZY SPORTOWE?

  Tak, Akademia organizuje letnie obozy sportowe w sierpniu oraz stacjonarne campy piłkarskie w lipcu, oraz w okresie ferii zimowych.

  Zacznij od Sukcesu i stań się częścią wyjątkowej drużyny!