Championship
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis tincidunt, dui nec consequat vulputate.
Join The Club
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

  Follow Us
  TELEFON: 509-253-477 lub 515-618-563
  OBSERWUJ NAS:
  • English
  • Українська
  Top
   

  O nas

  Kilka słów o FSA Kraków!

  Football Success Academy (FSA Kraków) to wyjątkowy projekt, który połączył w odpowiednim miejscu i czasie grupę wyjątkowych osób – pasjonatów piłki nożnej, ale nie tylko tej w męskim wydaniu, ale przede wszystkim jej piękniejszego oblicza czyli piłki nożnej kobiet. Postanowiliśmy stworzyć Akademię, która szkolić będzie tylko i wyłącznie dziewczęta, a nasze działania pozwolą na popularyzację kobiecej piłki nożnej, tworząc miejsce gdzie od początku procesu szkoleniowego zawodniczki czyli od wieku Żaczki zapewnimy jej profesjonalny sprzęt, bazę treningową oraz wykwalifikowaną kadrę trenerską, aby w pełni umożliwić jak najlepszy rozwój szkoleniowy, aby w przyszłości pozwolić jej płynnie i bez obaw przejść do rozgrywek seniorskich.

   

  Klub Sportowy Football Success Academy powstał w czerwcu 2018 roku i od tego momentu jest ważnym ośrodkiem piłkarstwa kobiecego nie tylko w Małopolsce, ale w całym kraju.

   

  Naszym głównym celem oprócz wspomnianego szkolenia jest wychowanie poprzez sport, które staramy się wdrożyć w postaci ciągłej kontroli postępów zawodniczki nie tylko na boisku, ale również w szkole. Do każdej piłkarki podchodzimy indywidualnie, pozyskując pełną wiedzę na temat jej zdolności i oczekiwań oraz czyniąc starania, aby zapewnić jej jak najlepsze miejsce do rozwoju, które nieprzypadkowo nazywane jest przez nie „drugim domem”.

   

  Ludzie związani z Football Success Academy to pasjonaci, dla których ciężka i systematyczna praca przynosi satysfakcje i zadowolenie w postaci kolejnych wychowanek, które stanowić będą o sile kobiecego footbalu w przyszłości.

   

  Football Success Academy to miejsce dla dziewczynek, które nie tylko grają już w piłkę nożną, ale także tych, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z piłką. Nasze treningi dopasowane są do poziomu zawodniczek i prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.

   

  Naszą bazą treningową są głównie obiekty Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6, gdzie nasze zawodniczki mają wspaniałe warunki do trenowania bez względu na porę roku. Do naszej dyspozycji są m.in. duże boisko treningowe trawiaste oraz ze sztuczną nawierzchnią, hala sportowa, boisko typu “Orlik” (w zimie kryte balonem), siłownia, pływalnia, salki treningowe.

   

  Dołącz do nas i daj sobie szansę na najlepszy start do piłkarskiej kariery!

   

  Nie wiesz gdzie? – Celuj w SUKCES – FOOTBALL SUCCESS ACADEMY

  Co nas wyróżnia?

  little-girl
  Wyłącznie dziewczęce grupy treningowe
  coach
  Doświadczenie w szkoleniu w zakresie piłki nożnej dziewcząt
  whistle
  Wykwalifikowana kadra trenerska
  training
  Treningi dopasowane do poziomu i potrzeb zawodniczek
  clipboard
  Nowoczesne metody szkoleniowe
  soccer-field (1)
  Infrastruktura na najwyższym poziomie
  trophy
  Udział w meczach ligowych, turniejach i obozach sportowych tylko dla dziewcząt

  Dla kogo jest Akademia?

  Treningi skierowane są dla dziewczynek już od 5. roku życia, chcących rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z piłką to FSA to miejsce idealne dla Ciebie. Zajęcia dopasowane są do wieku i umiejętności zawodniczki.

   

  Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu nasi Trenerzy doskonale rozumieją specyfikę kobiecego futbolu, dzięki czemu możemy im przekazać wiedzę i swoje doświadczenie. Dzięki zapewnieniu wykwalifikowanej kadry i świetnej bazy treningowej dziewczęta mają możliwość wszechstronnego rozwoju i kompleksowej ścieżki kariery od wieku Skrzata po wiek Seniorki.

   

  Naszym celem jest wszechstronny rozwój młodej zawodniczki oraz przede wszystkim rozbudzenie w nich miłości do aktywności fizycznej. Piłka nożna to doskonałe narzędzie do wychowania młodego człowieka.