Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis tincidunt, dui nec consequat vulputate.

• English
    • Українська
    Top

Kolejna wygrana Juniorek

W weekendowym spotkaniu Małopolskiej Ligi Juniorek nasze zawodniczki U-17 pokonały na wyjeździe Bronowiankę Kraków 5:0.
    To był od samego początku bardzo zacięty mecz. Szczególnie w pierwszej połowie dużo piłkarskich szachów, a każda z drużyn chciała zagarnąć jak największą część boiska dla siebie.
    Udało się to w 1 części naszym zawodniczkom, które strzeliły dwie bramki, choć po pierwszej połowie nie można było być jeszcze pewnym punktów w tym spotkaniu, bo jak wiemy piłkarki Trenera Andrzeja Żądło są zawsze nieobliczalne i potrafią wyjść nie z takich opresji.
    Druga cześć meczu to już bardzo dobra połowa w naszym wykonaniu, dużo składnych akcji, część z nich wykorzystanych w 100%, co zaowocowało kolejnymi bramkami i ostatecznym zwycięstwem ?
    Bronowianka Kraków vs FSA Kraków 0:5 (0:2)